A A A

Nowy produkt w ofercie Kasperskiego

17 lutego 2011, 14:05
Nowy produkt w ofercie Kasperskiego

Firma Kaspersky wprowadziła na rynek nowy produkt: Kaspersky PURE.

Kaspersky PURE jest flagowym rozwiązaniem firmy Kaspersky Lab w ofercie produktów dla użytkowników domowych, które chroni komputery przed wszystkimi rodzajami cyfrowego zanieczyszczenia i zagrożeń cybernetycznych, łącznie ze spamem, infekcjami wirusów oraz kradzieżą tożsamości. Program zawiera również rozszerzony moduł kontroli rodzicielskiej pozwalający skonfigurować ustawienia uniemożliwiające młodym ludziom uzyskiwanie dostępu do nieodpowiednich treści podczas surfowania po Internecie lub korzystania z portali społecznościowych. Rodzice mogą ograniczyć czas spędzany przez ich dzieci przed komputerem, blokować dostęp do określonej zawartości oraz monitorować korzystanie z poczty elektronicznej i portali społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter oraz MySpace. Rozwiązanie zapobiega również utracie cennych zasobów, takich jak zdjęcia i muzyka, oraz chroni użytkowników podczas zakupów lub korzystania z bankowości online.

Ponadto, najnowsza wersja Kaspersky PURE zawiera udoskonaloną funkcjonalność i ulepszony interfejs użytkownika, ułatwiając instalację i zarządzanie oprogramowaniem.

Produkt Kaspersky PURE jest już dostępny w sprzedaży.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto