A A A

Nowy rekord OC na pamięciach ADATA

7 czerwca 2018, 10:00
Pamięci RAM XPG Spectrix D80 DDR4 zostały podkręcone do zawrotnych 5531 MHz, co jest obecnie najlepszym wynikiem w bazie HWBot.
Nowy rekord OC na pamięciach ADATA

Tak wysoki wynik udało się osiągnąć dzięki współpracy zespołów ADATA XPG oraz MSI OC. Taktowanie 5531 MHz zostało potwierdzone przez HWBot. Poprzedni rekordowy wynik w tej kategorii wynosił dokładnie 5500 MHz.

Pamięć XPG SPECTRIX D80 została podkręcona do częstotliwości 5531 MHz przy wykorzystaniu chłodzenia ciekłym azotem oraz w zestawie składającym się płyty głównej MSI X299 GAMING PRO CARBON AC, procesora Intel Core i7-7740X oraz karty graficznej GeForce 8400 GS.

ADATA XPG SPECTRIX D80 to pierwsze na świecie pamięci RAM z hybrydowym systemem chłodzenia powietrzem oraz cieczą. Dzięki zastosowaniu aluminiowego radiatora, chłodzenia wodnego oraz termoprzewodzących podzespołów, moduły SPECTRIX D80 osiągają bardzo wysoką wydajność i stabilność.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto