A A A

Nowy system muzyczny - NAD VISO 1 AP

15 października 2013, 08:30
Nowy system muzyczny - NAD VISO 1 AP

Producent zapewnia, że nowy system muzyczny NAD VISO 1 AP łączy w sobie elastyczność połączeń, od bezprzewodowych AirPlay i Bluetooth aptX, do fizycznych USB i optycznego, dowolność wyboru miejsca ustawienia lub zawieszenia na ścianie, a do tego wysokiej jakości dźwięk.

VISO 1 AP jest kompletnym urządzeniem cyfrowym, które zapewnia dostęp do sieci Wi-Fi i obsługuje bezprzewodowe technologie Apple AirPlay oraz wysokiej jakości Bluetooth aptX. Wi-Fi wraz technologią Apple AirPlay sprawia, że połączenie bezprzewodowe staje się łatwe i dzięki niemu można bezprzewodowo przesyłać muzykę z iPhona, iPada, iPoda touch oraz komputerów Mac i PC z bibliotekami iTunes. Dla użytkowników korzystających z urządzeń z oprogramowaniem Android i Windows projektanci NAD przygotowali technologię Bluetooth aptX, dzięki której dowolny smartfon lub tablet stanie się źródłem dźwięku w jakości hi-fi.

Niezależnie od tych dwóch bezprzewodowych rozwiązań dostępne są także tradycyjne połączenia poprzez wejścia USB i optyczne. Pierwsze z nich umożliwia m.in. podłączenie i ładowanie urządzeń Apple iOS, co pozwoliło wyeliminować uchwyt dokujący. Z kolei wejście optyczne obsługuje sygnały 24/96 i zapewnia łączność z wieloma cyfrowymi urządzeniami.

Wszechstronność połączeń zapewnia właścicielowi VISO 1 AP dostęp do szerokiego spektrum urządzeń. Natomiast zastosowane przez inżynierów rozwiązania techniczne są gwarancją wysokiej jakości brzmienia i wygody użytkowania systemu muzycznego. Technologia NAD Direct Digital została wykorzystana po raz pierwszy we flagowym wzmacniaczu M2 z serii NAD Masters, a teraz zapewnia brzmienie także VISO 1 AP. Direct Digital pozwoliło wyeliminować stopnie analogowe, które obarczone są szumem i zniekształceniami. W zamian do bezpośredniego zasilenia głośników NAD wykorzystuje zaawansowany przetwornik C/A z udoskonalonym sprzężeniem zwrotnym. Direct Digital pozwala zoptymalizować przetworniki tak, aby zapewnić najwyższej jakości dźwięk.

Dodatkowo ten wyróżniający się kształtem system muzyczny można ustawić na półce, stoliku lub szafce, a dzięki opcjonalnemu uchwytowi także zawiesić na ścianie. W zależności od kolorystyki pomieszczenia, w którym znajdzie się

VISO 1 AP, a także upodobań użytkownika, można wybrać urządzenie wykończone białym kolorem lub z czarną obudową.

NAD VISO 1 AP dostępny jest już w salonie Mega Hz oraz sieci sklepów Top Hi-Fi & Video Design. Poglądowa cena detaliczna urządzenia, niezależnie od wersji kolorystycznej, wynosi 2599 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto