A A A

Nubia Red Magic 3 zaprezentowana

1 maja 2019, 10:00
Najnowszy smartfon dla graczy marki Nubia doczekał się oficjalnej prezentacji. Model Red Magic 3 jest w stanie nagrywać wideo w 8K oraz posiada system podwójnego chłodzenia.
Nubia Red Magic 3 zaprezentowana

Nubia Red Magic 3 posiada specjalne systemy chłodzenia cieczą, które według producenta są pięciokrotnie wydajniejsze od rozwiązań stosowanych przez konkurencję. Pod obudową smartfona znalazło się miejsce także na procesor Qualcomm Snapdragon 855 oraz do 12 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 256 GB miejsca.

Ciekawą funkcją jest także możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 8K. Wyświetlacz, na którym będą odtwarzane multimedia w modelu Red Magic 3 posiada odświeżanie na poziomie 90 Hz.

Nubia Red Magic 3 pojawi się w sprzedaży w Chinach już 3 maja tego roku. Smartfon będzie kosztował od 430 do 640 dolarów w zależności od konfiguracji.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto