A A A

Nvidia: pierwszy sterownik dla Windowsa 11

21 lipca 2021, 07:00
Na stronie internetowej Nvidii znajdziemy pierwszy sterownik dla nowego systemu.
Nvidia: pierwszy sterownik dla Windowsa 11

Najwyższy czas

Do oficjalnej premiery Windowsa 11 pozostało jeszcze oficjalnie kilka miesięcy – prawdopodobny nastąpi ona w październiku 2021 roku. Taką datę zdradzają m.in. wpisy na stronie Intela, prezentujące terminy kolejnych aktualizacji. Nowy system Microsoftu ()we wczesnej wersji można jednak testować już terazi. Z tego względu Nvidia zdecydowała się na wydanie pierwszego w pełni zgodnego z Windowsem 11 sterownika Game Ready Driver.

 

Idzie nowe

Oprogramowanie z oznaczeniem 471.41 nie tylko zapewnia wsparcie dla nowego systemu (oczywiście współpracuje również z Windowsem 10), ale zawiera też kilka pomniejszych nowinek, jak zwiększona wydajność w wielu aplikacjach. Dodano też obsługę kolejnych ekranów zgodnych z technologią G-Sync (na liście pojawiły się m.in. wyprodukowane przez Samsunga modele LS28AG700N i LC27G50A o rozdzielczości 1440p i odświeżaniu 144 Hz) oraz obsługę DLSS w Red Dead Redemption 2 i zbliżającej się polskiej grze Chernobylite. Sterownik można pobrać z oficjalnej strony Nvidii.

fot. Nvidia


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto