A A A

Obudowa Antec ONE

27 sierpnia 2012, 13:05
Obudowa Antec ONE

Firma Antec, z myślą o graczach komputerowych, wprowadziła na polski rynek obudowę ONE.

Antec ONE to ważąca 4,9 kg konstrukcja typu Midi Tower o wymiarach 488 x 208 x 438 mm, która pomieści płyty główne w standardach ATX, microATX i Mini-ITX oraz maksymalnie siedem kart rozszerzeń o długościach do 266 mm. Znajdujące się po bokach konstrukcji wybrzuszenia pozwalają na zamontowanie chłodzenia CPU o wysokości do 155 mm, a dodatkowo dzięki przepustom w tacce na płytę główną rozwiązany został problem plątających się kabli.

Na przednim panelu znalazły się dwa porty USB 3.0 (w zestawie również adapter na USB 2.0), gniazdo mikrofonowe i słuchawkowe, przyciski Power oraz Reset, a także diody sygnalizujące pracę komputera i dysków twardych.

Obudowa ma trzy zatoki 5,25” (na kieszenie dyskowe, napędy optyczne lub kontrolery obrotów), a także pięć zatok wewnętrznych 3,5” i dwie 2,5” przeznaczone dla dysków SSD. Dyski są dodatkowo chronione przez osłonę w kształcie plastra miodu, a do ich instalacji nie są wymagane narzędzia.

Antec ONE wykorzystuje dwa fabrycznie zamontowane wentylatory o średnicy 120 mm – jeden u góry i jeden z tyłu obudowy. Ponadto istnieje możliwość instalacji trzech dodatkowych wentylatorów w bocznej i przedniej części (120 mm) oraz jednego na dole skrzyni (120 lub 140 mm).

Spód obudowy wyposażono w filtr przeciwkurzowy, który dodatkowo chroni zasilacz, a na tylnej ściance znalazły się gumowe przepusty na węże chłodzenia cieczą. Przedni panel pokryty jest siatką, która zabezpiecza przed dostawaniem się kurzu do środka.

Producent zapewnia, że obudowa Antec ONE została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a jej zewnętrzna jak i wewnętrzna część pokryta jest czarną warstwą ochronną.

Sugerowana cena detaliczna obudowy Antec ONE wynosi 269 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto