A A A

Obudowy LifeProof nüüd

24 października 2013, 08:05
Obudowy LifeProof nüüd

Alstor wprowadza do swojej oferty nową serię obudów do iPhone’a 5 oraz Samsunga Galaxy S4. Ich konstrukcja zapewnia pełną ochronę przed wodą, kurzem i skutkami upadków, przy równoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności urządzenia.

Nowa seria obudów wykorzystuje opatentowaną technologię, która poprzez system ciśnieniowej blokady wytworzonej pomiędzy uszczelkami a powierzchnią ekranu zapobiega przedostaniu się do ich wnętrza wody czy pyłu. Zapewnia to użytkownikom bezpośredni dostęp do ekranu smartfona, bez zniekształcającej obraz folii.

Każda obudowa LifeProof przechodzi niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest uzyskany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem. Smartfon w obudowie nüüd można zanurzyć w wodzie o głębokości do 2 metrów przez 60 minut.

Obudowy zostały dopasowane do obu modeli smartfonów, tak, aby zachować ich pełną funkcjonalność i zapewnić możliwość korzystania ze wszystkich przycisków. Chronią gniazda słuchawkowe i porty ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wysoką jakość podwodnych zdjęć i filmów. Obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System.

Obudowa LifeProof nüüd do iPhone 5 dostępna jest w dwóch kolorach: białym i czarnym, natomiast do Galaxy S4, w wersji czarnej. Sugerowana cena wynosi 379 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto