A A A

Onyx Boox Note S – innowacyjny czytnik w mniejszym wydaniu

16 sierpnia 2018, 13:30
Po zeszłorocznej premierze dwóch czytników ebooków - Onyx Boox Max 2 i Onyx Boox Note, na rynku pojawia się Onyx Boox Note S. Pod względem technicznym prawie dorównuje swojemu starszemu bratu, a jest tańszy aż o kilkaset złotych.
Onyx Boox Note S – innowacyjny czytnik w mniejszym wydaniu

Onyx Boox Note S posiada 9,7-calowy ekran, wzmacniany szkłem hartowanym o twardości 7H, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania. Wyposażono go w rysik, którym można pisać po ekranie jak na kartce papieru oraz głośniki, umożliwiające słuchanie audiobooków i muzyki. Wszystkie te funkcje działają płynnie, dzięki czterordzeniowemu procesorowi.

Onyx Boox Note S, tak samo jak jego poprzednicy został stworzony z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Z powodzeniem można używać go w biurze do odczytu dokumentów, czy przedstawiania ofert klientom. Szczególnie przydatny będzie dla osób, które często notują na wydrukach, książkach czy wszelkiego rodzaju tekstach. Naniesione notatki można zapisywać w osobnym dokumencie i zgrać je na dowolne inne urządzenie. Istnieje też opcja ich usuwania, zmieniania i edytowania, bez zbędnego drukowania kolejnych kartek.

Onyx nie tylko ratuje drzewa, ale też nasze oczy. Czytając książki na Onyx Boox Note S widzimy obraz na tej samej zasadzie co tradycyjny wydruk, dlatego praca z wszelkimi dokumentami i publikacjami będzie znacznie mniej męczyć nasz wzrok.

Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Posiada dwa głośniki, mikrofon, złącze USB C, baterię 3000mAh, WiFi i Android 6.0 oraz Bluetooth 4.1. A więc daje możliwość słuchania audiobooków lub muzyki przez bezprzewodowe słuchawki lub przenośny głośnik, a także podłączenia zewnętrznej klawiatury lub bezprzewodowej myszki. Onyx pozwala także na swobodne surfowanie po sieci, korzystanie z aplikacji oferowanych przez Android 6.0 oraz odczyt prawie 20 formatów plików (niektóre wymagają zainstalowania odpowiedniego oprogramowania).

Onyx Boox Note S już w sprzedaży w cenie 1499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto