A A A

Onyx Boox zapowiada nowy czytnik e-booków

21 października 2020, 15:00
Max Lumi to właściwie hybryda czytnika oraz tabletu.
Onyx Boox zapowiada nowy czytnik e-booków

Nie tylko książki

Max Lumi wyposażony jest w 13,3-calowy, podświetlany ekran z regulacją barwy. Jest to nowość w przypadku ekranów naśladujących papier. Ze względu na wiele dodatkowych funkcjonalności, producent nazywa sprzęt tabletem. Na pokładzie znajdziemy podzespoły, będące w stanie obsłużyć wiele współczesnych aplikacji: 8-rdzeniowemu procesorowi towarzyszyć ma Android 10. Długi czas pracy zapewnia natomiast bateria o pojemności 4300 mAh.

 

Wielofunkcyjny

Sprzęt jest zintegrowany ze sklepem Google Play. Możliwe jest też wykorzystanie urządzenia w charakterze dodatkowego monitora do komputera lub tabletu, podłączanego za pośrednictwem portu HDMI. Max Lumi jest też w stanie pełnić rolę notatnika i umożliwia surfowanie w internecie. Sprzęt ma ponadto wbudowane głośniki.

Poza wyświetlaniem stron książek urządzenie potrafi więc dość sporo. Jednocześnie nie jest to najtańszy sposób na oddawanie się lekturze – oficjalna cena wynosi 4100 zł.

fot. Onyx Boox


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto