A A A

Pacific AV8R dla miłośników lotów

27 września 2013, 07:33
Pacific AV8R dla miłośników lotów

Mad Catz, producent akcesoriów „gamingowych” poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży kontrolera Pacific AV8R. Od teraz fani symulacji lotniczych i podniebnych bitew będą mogli nabyć kontroler, który wcześniej był tylko dostępny z grą Damage INC. Pacific Squadron.

Pacific AV8R to kontroler wykonany z wysokiej jakości materiałów, który swoją stylistyką nawiązuje do klimatów drugiej wojny światowej.

Podwójny tryb działania urządzenia zapewnia kompatybilność z różnymi grami. Jak zapewnia producent, joystick idealnie sprawuje się w grze Damage INC, Pacific Squadron jak i w wielu innych grach lotniczych. Przełączniki oraz przepustnica zostały zaprojektowane na wzór rozwiązań stosowanych w lotnictwie. Użytkownik ma tutaj spory wachlarz możliwości jeśli idzie o konfigurację i kontrolę nad silnikiem.

Ponadto joy wyposażono w precyzyjne narzędzia kontroli lotu. Przepustnica, spora ilość przełączników kokpitu oraz realistyczny spust gwarantuje kontrolę nad samolotem od początku do końca.

Cena detaliczna sugerowana przez polskiego dystrybutora, wynosi 292 zł (dla PS3, Xbox) i 252 zł dla PC.
 
 


 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto