A A A

Pamięć Kingstona zgodna z Sandy Bridge

13 stycznia 2011, 10:35
Pamięć Kingstona zgodna z Sandy Bridge

Komputery działające oparte na architekturze Sandy Bridge już niedługo zaczną trafiać pod strzechy. Kingston poinformował właśnie, że jego pamięć XyperX jako pierwsza otrzymała certyfikat zgodności z platformą Intel Sandy Bridge P67.

Kingston ogłosił, że jego ośmiogigabajtowy zestaw pamięci Kingston HyperX 2133 MHz otrzymał certyfikat XMP firmy Intel. Pamięci te są tym samym rekomendowane do użycia z platformą P67 Sandy Bridge. Czteromodułowy zestaw Kingston HyperX T1 (KHX2133C9AD3T1FK4/8GX) jest pierwszym na świecie, oficjalnie zatwierdzonym kompletem o łącznej pojemności 8 GB.

Przed wysłaniem modułów do firmy Intel, Kingston sprawdził możliwości zestawu. Zakończone sukcesem testy wewnętrzne przeprowadzono na płytach głównych P67: Asus P8P67 PRO oraz Gigabyte GA-P67-UD4.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto