A A A

Pamięć przenośna DashDrive

24 października 2013, 12:39
Pamięć przenośna DashDrive

ADATA Technology zaprezentował pendrive DashDrive Durable UD311. UD311 jest kompaktowym, przenośnym urządzeniem z interfejsem USB 3.0. Dzięki technice Chip-On-Board (COB) osiąga prędkości odczytu danych do 85 MB/sekundę.

W miarę jak przenośne dyski USB stają się coraz bardziej powszechnym narzędziem transportowania i udostępniania prywatnych danych i multimediów, struktura i funkcjonalność takich urządzeń ewoluuje. Ważący zaledwie 3 gramy UD311 jest odporny na zalanie i uszkodzenia fizyczne, a umieszczony w obudowie otwór pozwala przypiąć urządzenie do breloczka czy kluczy. Stylizowana na biżuterię zatyczka jest dodatkiem, który uatrakcyjnia wygląd całego urządzenia. Niewielkie rozmiary zewnętrzne połączone z szybkim interfejsem USB 3.0 sprawiają, że UD311 może okazać się udanym wyborem dla konsumentów chcących łatwo przenosić zdjęcia, muzykę czy materiały wideo.

DashDrive Durable UD311 będzie dostępny w wersjach o pojemności 16 i 32 gigabajtów. Nabywcy UD311 będą uprawnieni do darmowego pobrania autorskiego oprogramowania ADATA UFDtoGO, narzędzia niezbędnego do kopiowania i zarządzania prywatnymi danymi, szczególnie w podróży.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto