A A A

Pamięci Transcend do warunków ekstremalnych

25 listopada 2016, 07:20
Firma Transcend prezentuje pamięci DDR4 klasy przemysłowej w formacie SO-DIMM. Moduły z serii Wide Temperature są przystosowane do pracy w skrajnych warunkach termicznych.
Pamięci Transcend do warunków ekstremalnych

DDR4 SO-DIMM Wide Temperature zostały zaprojektowane do nieprzerwanego działania w wymagających środowiskach. Wytrzymują temperatury od -40 do 85 stopni Celsjusza. Dzięki temu sprawdzą się w urządzeniach pracujących na zewnątrz oraz innych niesprzyjających scenariuszach, takich jak słabo wentylowane systemy ITX.

Pamięci spełniają wymogi standardu JEDEC i są taktowane zegarem 2400 MHz DDR. Występują w trzech wariantach: 8 GB, 16 GB oraz 8 GB z korekcją błędów ECC. Do pracy potrzebują jedynie napięcia 1,2 V, zamiast 1,5 V wymaganych przez moduły DDR3. Pozwala to na obniżenie zużycia energii elektrycznej nawet o 20%.

Sugerowane ceny modułów Transcend DDR4 SO-DIMM Wide Temperature:

  • 8 GB - 395 PLN
  • 16 GB - 775 PLN
  • 8 GB ECC - 465 PLN

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto