A A A

Panram wchodzi do Polski

9 maja 2014, 14:00
Założona w 1994 roku firma Panram od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości pamięci dla innych marek. Dzisiaj producent ten postanowił wykorzystać swoje doświadczenia, patenty, kontrolę jakości oraz połączyć to z wiedzą o rynku dystrybutora Caseking.
Panram wchodzi do Polski

- Chcieliśmy razem wypuścić na rynek unikatowe highendowe pamięci, które różnią się od wszystkiego co dotychczas widzieliśmy.- mówi szef działu pamięci w firmie Caseking - Jens Becker. Każda sztuka Light Sword ma ręcznie dobrane układy scalone w celu łatwiejszego overclockingu. Panram podaje, że na przykład model 2400 MHz można bez większych problemów podkręcić do prędkości 2666 MHz i to bez zmiany latencji na większą.

Panram Light Sword obsługuje standard Intel XMP 1.3, a także tryb pracy Dual Channel przy dwóch kościach i oczywiście Quad Channel przy czterech kościach. W najbliższych tygodniach oprócz prezentowanych w newsie modułów z czerwonym podświetleniem pojawią się także kolory takie jak: niebieski, żółty, zielony i biały. Wszystko tak, aby można było dobrać odpowiedni model pamięci do koloru podświetlenia swojej gamingowej obudowy.

Sugerowana cena detaliczna: 319 zł brutto.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto