A A A

Petycja, która ma uratować Winampa

26 listopada 2013, 15:23
Petycja, która ma uratować Winampa
Po internecie krąży petycja, pod którą podpisują się osoby chcące uratować odtwarzacz Winamp.

Petycja została podpisana już przez ponad 15 tys. osób - ruch na rzecz uratowania Winampa rozpoczął się w Melbourne, a jego inicjatorem został Peter Zawacki, programista, który prosi Nullsoft oraz AOL, właścicieli licencji Winampa, aby przekazali kod w jego ręce. On sam zajmie się jego dewelopingiem.

Petycje można znaleźć na stronie Change.org (link tutaj). "Winamp to najlepszy w historii player" - napisał w niej Zawacki. Co więcej, programista z Australii szuka deweloperów, którzy chcieliby pomóc w pracach nad "nową" wersją Winampa.

Przypomnijmy - Nullsoft oraz AOL zapowiedziały, że w grudniu przestaną wspierać (wydawać nowe wersje) Winampa, kultowego odtwarzacza muzycznego z końca minionej dekady.

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto