A A A

Philips 239C4QHSW - 23-calowy Blade IPS 2 teraz dostępny w bieli

16 sierpnia 2012, 08:58
Philips 239C4QHSW - 23-calowy Blade IPS 2 teraz dostępny w bieli

Firma MMD, producent i dystrybutor monitorów marki Philips, zapowiada pojawienie się na polskim rynku białej wersji kolorystycznej cienkiego 23-calowego monitora Philips Blade 2.

Monitor, podświetlony białymi diodami LED, wyświetla obraz o proporcjach 16:9, rozdzielczości Full HD 1920×1080, kontraście 1000:1 oraz maksymalnej jasności 250 cd/m2. Dzięki zastosowanej matrycy IPS kąty widzenia wynoszą 178° zarówno w poziomie, jak i w pionie.

W zależności od tego, czy monitor będzie służył do oglądania filmów, zdjęć czy do pracy z plikami tekstowymi, użytkownik ma do dyspozycji predefiniowane tryby pracy wyświetlacza. Kontrast, ostrość i nasycenie kolorów dostosowywane są do treści wyświetlanych na ekranie dzięki technologiom SmartTxt, SmartKolor i SmartSharpness. Funkcja SmartContrast pozwala na podbicie kontrastu dynamicznego do szczytowej wartości 20.000.000:1. Użytkownik może również samodzielnie modyfikować poszczególne ustawienia za pomocą oprogramowania SmartControl Premium.

Do monitora Philips 239C4QHSW można podłączyć jednocześnie nawet trzy urządzenia, na przykład komputer PC, konsolę i odtwarzacz multimedialny, ponieważ wyposażony jest w złącze D-Sub i dwa wejścia HDMI. Dedykowany przycisk pozwala na wybór źródła sygnału bez konieczności przepinania kabli.

Philips 239C4QHSW zgodny jest z normami RoHS, EPEAT Silver oraz EnergyStar 5.0, gdyż w trybie włączenia pobiera 28,5 W energii elektrycznej.

Monitor waży 3,05 kg przy wymiarach 550×421×180 mm (z podstawą). Orientacyjna sugerowana przez producenta cena detaliczna wynosi 829 zł brutto.

Specyfikacja :


 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto