A A A

Philips Fidelio L1 - ekskluzywne słuchawki

16 marca 2012, 09:37
Philips Fidelio L1 - ekskluzywne słuchawki

Na polski rynek trafią słuchawki z najwyższej półki - Philips Fidelio L1. Czego możemy się po nich spodziewać?

Słuchawki zostały dopracowane przez specjalistów z zespołu Philips Golden Ears pod kątem precyzji i naturalnego zrównoważenia dźwięku. Sprzęt ma 40 mm wentylowanych głośników neodymowych, które mają dostarczać podbite, ale w sposób kontrolowany, niskie tony oraz naturalny środek pasma, dzięki czemu pełne spektrum dźwięku w każdej piosence przekazywane jest z precyzją. Ponadto eksperci zaprojektowali aluminiowe elementy nauszne w celu zminimalizowania rezonansu i wibracji.

Dźwiękoszczelny materiał wbudowany w stalową maskownicę ma izolować szumy płynące z otoczenia. Natomiast pochylone gniazdo głośnika dopasowano do naturalnego kąta nachylenia ucha, aby zredukować odbicia dźwięku i uzyskać taką jego dokładność, by można było usłyszeć każdy instrument i każdą nutę nawet w najbardziej skomplikowanych kompozycjach muzycznych.

Słuchawki są wyściełane elastyczną pianką, a pałąk na głowę pokryty wytrzymałą, cienką skórą zapewnia sprężystość. Ponadto w pełni regulowany pałąk i elementy nauszne można dopasować.

Rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi 1299 zł. Produkt dostępny w sprzedaży od kwietnia br. w wybranych sklepach.

W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się:

- zintegrowany pilot i mikrofon do urządzenia iPhone/iPod/iPad,

- 3,5 mm przewód audio (1,3+1,2m),

- adapter 3,5-6,3 mm do urządzeń Hi-Fi,

- woreczek do przechowywania słuchawek, aby zachować je w idealnym stanie.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto