A A A

Photoshop CS3 PL za 175 zł!

3 stycznia 2008, 15:04
Photoshop CS3 PL za 175 zł!

W przedsprzedaży pojawiły się sztandarowe produkty firmy Adobe w atrakcyjnych cenach. O rewolucji w ofercie poinformował portal dobreprogramy.pl Photoshop CS3 w wersji dla studentów kosztuje 175 zł brutto.

W ofercie "for Student" znajduje się także boagty pakiet Creative Suite 3 Design Premium PL w cenie 329 zł brutto. Produkty są już dostępne w przedsprzedaży w sieci Vobis, wysyłka jest bezpłatna. Dostawy rozpoczną się w połowie stycznia. Programów "for Student" nie będzie można wykorzystywać w celach komercyjnych. Wersje studenckie – jak sama nazwa wskazuje – będą mogli nabyć studenci uczelni wyższych. Po zakupie trzeba będzie wysłać do Centrum Autoryzacji kopię legitymacji studenckiej w celu aktywacji. Co najważniejsze, wersję studencką będzie można używać nawet po zakończeniu nauki – oczywiście nadal wyłącznie w celach niekomercyjnych.

Pełna oferta Adobe dla studentów:
Adobe Photoshop CS3 Extended PL, Adobe Acrobat 8 Professional PL, a także pakiety Creative Suite 3 Design Premium PL (w jego skład wchodzą aplikacje: Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3, InDesign CS3, Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3 oraz Acrobat 8 Professional) oraz Creative Suite 3 Web Premium PL (Flash CS3 Professional, Dreamweaver CS3, Fireworks CS3, Contribute CS3, Photoshop CS3 Extended, Illustrator CS3 oraz Acrobat 8 Professional).

Źródło: dobreprogramy.pl


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto