A A A

Pierwszy film w serwisie YouTube

2 września 2021, 09:00
Sięgamy pamięcią do 24 kwietnia 2005 roku.
Pierwszy film w serwisie YouTube

Tego dnia w powstałym dwa miesiące wcześniej serwisie YouTube pojawił się pierwszy materiał filmowy. Przygotowany przez jednego z twórców serwisu klip trwał zaledwie 18 sekund i był relacją z wizyty autora w ZOO w San Diego.

Delikatnie ujmując, film nie powala ani jakością techniczną, ani nie porywa przesłaniem. „A zatem, jesteśmy przed słoniami. Ciekawą rzeczą jest fakt, że mają naprawdę, naprawdę, naprawdę długie trąby, i to jest, to jest niesamowite. I to wszystko, co jest (o nich) do powiedzenia". Pomimo tego do czerwca 2021 r. film został wyświetlony ponad 169 milionów razy.

Obecnie co cekundę użytkownicy YouTube'a przesyłają do portalu filmy o łącznej długości 500 godzin, zaś teledysk do „Baby Shark" został odtworzony ponad 9 miliardów razy.

fot. YouTube


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto