A A A

Pierwszy monitor Cinema 3D od LG przenosi w trzeci wymiar rozrywki

1 sierpnia 2011, 12:37
Pierwszy monitor Cinema 3D od LG przenosi w trzeci wymiar rozrywki

LG Electronics wprowadza do Polski swoje najnowsze dziecko – monitor D234P z nowej generacji CINEMA 3D.

Ten dzięki zastosowaniu technologii polaryzacji FPR (film-type patterned retarder) ma nam zagwarantować całkiem nowy wymiar rozrywki 3D.

Jak zapewniają twórcy - LG D234P oferuje obraz bez szkodliwego efektu migotania. Tym samym nawet po „zaawansowanym” maratonie przed ekranem, nie zauważymy u siebie nudności, pogorszenia nastroju czy bólu głowy. Rozwiązanie to zostało poświadczone jakościowym certyfikatem „Flicker-Free” przyznanym przez TÜV oraz Intertek - czołowe europejskie instytucje certyfikujące.

Dodatkowo monitor oferuję jaśniejszy oraz wyraźniejszy obraz, obsługę standardu Full HD oraz brak uporczywego efektu cross talk (nakładanie się obrazu) co tym samym plasuję go na wysokiej pozycji wśród trójwymiarowych ekranów – zarówno w kategorii oglądania filmów jak i grania.

W zestawie z monitorem, kupujący dostaje też dwie pary okularów polaryzacyjnych 3D. Jedne standardowe, drugie natomiast w formie nakładki na okulary korekcyjne co stanowi bardzo wygodne rozwiązanie dla ludzi z wadą wzroku. Same okulary są bardzo lekkie i pozbawione baterii co pozwala na rozkoszowanie się obrazem 3D bez obawy o stan naładowania. Pozytywnie zaskakuje też ich cena, która oscyluje w granicach 20 złotych.

Dzięki obsłudze standardu HDMI pozwalającemu na podłączenie innych urządzeń 3D oraz zastosowaniu wbudowanej funkcji konwersji obrazu z 2D na 3D dzięki której możemy oglądać w trójwymiarze niemal wszystkie treści, monitor LG D234P wydaje się świetnym rozwiązaniem dla fanów tego typu obrazu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto