A A A

Pierwszy przeźroczysty smartfon?

17 czerwca 2016, 13:30
Przeźroczysty smartfon - brzmi jak wizja odległej przyszłości. Znany chiński producent przedstawił jednak tajemniczy plakat reklamowy, który może sugerować, że firma pracuje nad takim urządzeniem.
Pierwszy przeźroczysty smartfon?

Przedstawia on rzecznika marki - Song Zhongji Obamę (tak, nie popełniliśmy błędu w nazwisku), który trzyma w ręce niemal niewidoczny, prześwitujący przedmiot, który kształtem przypomina telefon.

Podobne wizje i pomysły widzieliśmy już wcześniej, między innymi przedstawione przez firmę ZUK - ta stworzyła nawet działający prototyp takiego sprzętu. W tym wypadku sprawa jest jednak otwarta i nie wiadomo co ma przekazywać plakat reklamowy. Możliwe, że jest to po prostu reklama jednego ze "zwykłych" nadchodzących modeli.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto