A A A

Pinterest - od teraz dostępny w języku polskim

19 grudnia 2013, 10:14
Pinterest - od teraz dostępny w języku polskim
Pinterest, strona, gdzie dziesiątki milionów ludzi na całym świecie szukają inspiracji i na której planują swoją przyszłość, została przetłumaczona na język polski. Począwszy od dziś, polscy użytkownicy mogą korzystać z przetłumaczonej wersji strony Pinterest oraz aplikacji na iOS i Android.


- W serwisie Pinterest chodzi o planowanie przyszłości poprzez zapisywanie wizualizacji i obrazów, które łączą dalej z informacjami takimi jak plany podróży, inspiracje do projektowania, czy produkty do kupienia. Polska ma bogatą kulturę kulinarną, turystyczną, podróżniczą, coraz więcej dzieje się wokół designu i mody, a także wokół wielu innych wizualnie interesujących tematów, które ludzie mogą łatwiej odkrywać i poznawać przy pomocy Pinterest - powiedział Matt Crystal, szef działu International w Pinterest.

Pinterest ma swój własny język:

• Obiekty zapisane lub dodane do zakładek na Pinterescie nazywane są Pinami.
• Ludzie zapisują Piny na swoich tablicach.
• Społeczność Pinterest nazywana jest „Pinnersami”.

Pinnersi mogą zapisywać treści, które znajdują na swoich ulubionych stronach internetowych i blogach, mogą także odkrywać treści, które inni przypinają do Pinterest. Aby ułatwić przypinanie z innych stron internetowych, Pinnersi mogą dodać przycisk Pin It do swojej przeglądarki internetowej. Pinami można się też dzielić na Twitterze i Facebooku.

Firmy również mogą odnosić korzyści z Pinterest tworząc własne konta i dzieląc się swoimi treściami, aby zwiększyć liczbę odwiedzających ich własne strony internetowe.

W ciągu ostatniego roku, Pinterest uruchomił swoje wersje w ponad 20 językach, a dalsze tłumaczenia planowane są na 2014 rok.  Serwis Pinterest został założony przez Bena Silbermanna i Evana Sharpa oraz Paula Sciarra w marcu 2010 roku.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto