A A A

Platinet prezentuje nowe akcesoria z serii Omega Varr

2 stycznia 2012, 13:05
Platinet prezentuje nowe akcesoria z serii Omega Varr

Firma Platinet wprowadza do oferty na polskim rynku linię profesjonalnych produktów gamingowych – Omega Varr.

Flagowym produktem jest myszka laserowa Omega Varr V6000. Mysz oparta została na sensorze Avago 9500 rozpędzającym się nawet do 6000 DPI. Gryzoń posiada również wbudowaną pamięć, która pozwala na zapis ustawień bezpośrednio na niej. Dodatkowo, w zależności od tego, czy użytkownik preferuje cięższą czy lżejszą myszkę, 20 g dodatkowego obciążenia pozwala na dobranie odpowiedniej wagi, zapewniającej najlepszą kontrolę w danej grze.

Dzięki dołączonemu oprogramowaniu można z łatwością konfigurować przypisywanie funkcji poszczególnym przyciskom. Sterownik myszki oferuję pełną konfigurowalność - można przypisać dowolny znak z klawiatury, funkcję multimedialną lub nawet makro klawiaturowe. Cena OMEGA Varr V6000 ustalona została na 169 zł.

Kolejnym produktem wprowadzonym do oferty jest podkładka pod mysz – Omega Varr TP100. Liczne testy wskazują, że używając podkładki Omega Varr TP100, wydajność myszek optycznych podnosi się o 20 procent, a laserowych o 30 proc. w porównaniu do innych podkładek dla graczy. Antypoślizgowy gumowy spód Omega Varr TP100 zapobiega przemieszczaniu się jej po biurku, dzięki czemu można w pełni cieszyć się rozgrywką. Wymiary podkładki wynoszą 340 na 250 na 2.8 mm, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 39 zł.

Premiera produktów Platinet na polskim rynku przewidziana jest na początek lutego.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto