A A A

PlayBook - tani i wydajny?

25 listopada 2010, 11:11
PlayBook - tani i wydajny?

Pierwszy tablet w historii kanadyjskiego Research In Motion ma pojawić się na rynku amerykańskim już w pierwszym kwartale 2011 roku. Najnowsze informacje sugerują, że PlayBook ma zamiar rywalizować z iPadem nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i ceny.

Według doniesień, PlayBook sprzedawany będzie w trzech wersjach, różniących się pomiędzy sobą ilością wbudowanej pamięci. Za najtańszy model, z dyskiem 8GB, użytkownikom przyjdzie zapłacić 399 dolarów. Wersja 16GB warta będzie 100 dolarów więcej. Za 32GB pamięci w urządzeniu będzie trzeba dopłacić z kolei 200 dolarów. Tym samym najdroższy model PlayBooka sprzedawany będzie w cenie 599 dolarów.

Jeżeli te niepotwierdzone informacje okażą się prawdą, będziemy mieli na rynku prawdziwą wojnę pomiędzy producentami tabletów. A skorzystają na tym, jak zwykle, klienci.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto