A A A

PlayStation Vita 28 października?

1 sierpnia 2011, 13:43
PlayStation Vita 28 października?

Wszystko wskazuję na to, że tak. Użytkownik serwisu IGN, zeskanował ulotkę znanego brytyjskiego sklepu Blockbuster. Patrząc na premiery tytułów można wywnioskować, że długo wyczekiwana następczyni PlayStation Portable ujrzy światło dziennie już 28 października tego roku.

Czy jest to jedynie plotka czy też specjalne zagranie marketingowe, na razie nie wiadomo. Za drugą teorią przemawia sama data, która podejrzanie blisko łączy się ze świętem Halloween. Nie od dziś wiadomo, że takie dni w dużym stopniu wpływają na ilość sprzedanych gadżetów.

PlayStation Vita, następczyni słynnej konsoli PSP została oficjalnie zaprezentowana 27 stycznia 2011 roku i od razu wywołała niemałą sensacje wśród maniaków „przenośnego” grania. Wyposażona w czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A9 core oraz kartę graficzną oferująca doznania na miarę PlayStation 3 ma być największym konkurentem Nintendo 3DS.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto