A A A

Płyta Gigabyte wspierająca Kontroler Thunderbolt 2

20 grudnia 2013, 15:00
Płyta Gigabyte wspierająca Kontroler Thunderbolt 2

Gigabyte Technology przedstawia swój najnowszy produkt debiutujący w segmencie płyt głównych, stworzonych dla najbardziej wymagających użytkowników. Gigabyte Z87X-UD7 TH to płyta oparta na Intelowskim chipsecie Z87, wyposażona w złącze procesora LGA 1150 i co najważniejsze wspierająca kontroler Thunderbolt 2.

To właśnie najnowsze złącza Thunderbolt 2 odpowiadają za niezwykle szybki transfer danych - nawet 20 Gb/s pomiędzy wieloma urządzeniami, w obu kanałach jednocześnie - to aż dwa razy szybciej niż w poprzedniej wersji Thunderbolta.

Najnowsza propozycja Gigabyte to również doskonała płyta dla fanów overclockingu. Stworzona z myślą o maksymalnym podkręcaniu parametrów została wyposażona w rozbudowane systemy chłodzące, które zapewniają stabilność pracy. Wsparcie dla SLI i Crossfire w połączeniu z 16 – fazowym układem zasilania oraz najwyższą jakością zastosowanych komponentów czynią Z87X-UD7 TH niezwykle groźnym zawodnikiem w segmencie płyt głównych skierowanych do OC.

Ukłonem firmy w stronę Overclockerów, jest też dodanie na płycie zaawansowanego panelu OC Touch. Wykorzystanie łatwych w użyciu guzików i wyłączników pozwala na pełną i szybką kontrolę dostępnych funkcji OC.

Do płyty głównej Gigabyte Z87X-UD7 TH dołączona została ponadto karta Wi-Fi / Bluetooth 4.0 PCIe Expansion Card.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto