A A A

Płyty główne Gigabyte z serii B75

20 kwietnia 2012, 08:38
Płyty główne Gigabyte z serii B75

W ofercie Gigabyte pojawiły się płyty główne zaprojektowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

Obecnie w sprzedaży znajdują się następujące modele płyt głównych: GA-B75-D3V, GA-B75M-D3H oraz GA-B75M-D3V. obsługę procesorów Intel 22nm trzeciej generacji a także Intel Core drugiej generacji. Co więcej, konstrukcje na chipsecie B75 od Gigabyte wyposażono w technologię 3D BIOS, opartą na standardzie Gigabyte UEFI DualBIOS. Umożliwia ona zmianę ustawień BIOS za pomocą myszki w 2 trybach konfiguracji: 3D dla początkujących oraz dla zaawansowanych.

Każdy z wymienionych 3 modeli płyt Gigabyte na chipsecie B75 posiada także swoje unikalne funkcje. GA-B75-D3V została wyposażona m.in. w wyjścia DVI, RGB i 4 porty USB 3.0 oraz 1 port SATA 3. GA-B75M-D3H posiada m.in. 4 sloty pamięci DDR3, wyjście HDMI, DVI i RGB, SATA 3 i USB 3.0. GA-B75M-D3V natomiast to najbardziej ekonomiczna płyta główna na chipsecie B75, w formacie mATX z SATA 3 i USB 3.0.

Więcej informacji o najnowszych płytach głównych Gigabyte można znaleźć na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto