A A A

PocketBook InkPad 3 w czerni

4 września 2018, 07:00
PocketBook InkPad 3, jeden z najlżejszych na rynku kompaktowych czytników z wyświetlaczem 7,8 cala po półrocznej obecności na rynku odziewa się w klasyczną czerń.
PocketBook InkPad 3 w czerni

Model, którego wzornictwo zapoczątkowało nowy trend wśród czytników PocketBook, dostępny dotąd w kolorze ciemnobrązowym, od września będzie można kupić także w czarnej obudowie.

Parametry techniczne czytnika nie ulegną zmianie. Wyposażony w wyświetlacz E Ink Carta o rozdzielczości HD (1404 x 1872 pikseli) i 300 DPI, przednim podświetleniem oraz inteligentnym trybem SMARTlight PocketBook InkPad 3 ma wymiary 195 x 136,5 x 8 mm, co czyni go niewiele większym od standardowych, 6-calowych modeli. Super-lekki, bo ważący 210 gramów, stylowy, pozwalający na lekturę nie tylko w różnych warunkach oświetlenia, ale także zapewniający optymalną barwę podświetlenia w dzień i w nocy to komfort e-czytania - w domu, biurze czy podczas podróży. A możliwość wyboru jednej z dwóch wersji kolorystycznych jest dodatkowym atutem tego, jednego z najpopularniejszych modeli czytników PocketBook, urządzenia.

PocketBook InkPad 3 jest dostępny już od 999 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto