A A A

Poczta Polska uruchamia paczkomaty

19 lipca 2019, 15:10
Do końca października będzie działać 200 automatów paczkowych Poczty Polskiej.
Poczta Polska uruchamia paczkomaty

Pierwsze automaty paczkowe Poczty Polskiej pojawiły się w Warszawie (w nowej filii Poczty Polskiej na osiedlu Port Praski przy ul. J. Sierakowskiego 5). Do końca października bieżącego roku roku w całej Polsce ma pracować 200 maszyn tego typu, przy czym 100 z nich rozpocznie działanie najpóźniej w sierpniu.

Urządzenia znajdą się w wydzielonych strefach całodobowych w placówkach pocztowych oraz w sklepach sieci Biedronka w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Trójmieście i na Śląsku.

W instalowanych automatach klienci będą mogli odebrać m.in. zakupy internetowe, w tym produkty nabyte dzięki usłudze Allegro Smart.

Według badania „E-commerce w Polsce" ponad połowa osób w wieku 15–49 lat wskazuje automat samoobsługowy jako formę dostawy motywującą do robienia zakupów przez Internet.

fot. Poczta Polska


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto