A A A

Podkładka chłodząca od Canyona

30 listopada 2011, 14:39
Podkładka chłodząca od Canyona

Canyon zaprezentował aluminiową podkładkę chłodzącą pod laptopa - CNR-NS1A.

Dzięki zastosowaniu wydajnego wiatraczka, podkładka CNR-NS1A ma zapewniać odpowiednią cyrkulację powietrza oraz chłodzenie urządzenia, które znajdując się na miękkiej powierzchni, bez podkładki szybko uległoby przegrzaniu. Na niskie zużycie baterii notebooka, która służy jako źródło zasilania dla CNR-NS1A, ma wpłynąć niski pobór energii przez podkładkę. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się schowek na kabel USB, którego zupełnie nie widać gdy notebook jest podłączony do urządzenia.

Zrobiona z aluminium podkładka CNR-NS1A została wyposażona w obrotowy panel, dzięki któremu można obracać leżącego na niej notebooka o 360 stopni. Urządzenie jest dopasowane do notebooków o matrycy do 17’’.

Cena: 83 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto