A A A

Podstawka chłodząca Zalman ZM-NC3

20 lipca 2012, 09:39
Podstawka chłodząca Zalman ZM-NC3

W ofercie Zalmana pojawiła się niedroga podstawka chłodząca pod notebooki – ZM-NC3.

Podstawka jest lekka (waży około 940 g) i ma bardzo prostą konstrukcję, dzięki czemu można ją przenieść w plecaku bez obawy o uszkodzenie. Ciekawym rozwiązaniem jest miniaturowy schowek na kabel oraz wtyczkę USB.

Urządzenie zostało wyposażone w 200 mm wentylator, który dzięki dużej średnicy cały czas pracuje na niskich obrotach (575 RPM), generując jedynie 20 dB, jednocześnie zapewniając odprowadzanie ciepła z obudowy notebooka. Podstawka jest zasilana z tylko jednego portu USB.

Cała wierzchnia część Zalmana ZM-NC3 pokryta jest drobną, metalową siateczką o dużej przepuszczalności powietrza. Przy krawędziach rozmieszczono gumowe nakładki na śrubki, których rolą jest utrzymywanie notebooka w stabilnej pozycji. Minimalistyczny design może przypaść do gustu zwolennikom prostoty.

Urządzenie przystosowane jest do pracy z laptopami o przekątnej ekranu od 12” do 17”. Wymiary podstawki Zalman ZM-NC3wynoszą 308(D) x 380(S) x 42(W) mm.

Sugerowana cena detaliczna podstawki wynosi 70 zł brutto


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto