A A A

Polski startup wyróżniony przez Microsoft

15 kwietnia 2011, 10:42
Polski startup wyróżniony przez Microsoft

Polska firma nioovo jako pierwsza z naszego kraju została wyróżniona tytułem BizSpark Startup of the Day.

BizSpark to program wspierania startupów przez Microsoft. Polega na bezpłatnym udostępnieniu rozwiązań IT oraz wsparciu technologicznym udzielanym młodym firmom działającym w obszarze nowych technologii. Jego celem jest przyspieszenie rozwoju debiutujących firm.

Uruchomiony w styczniu tego roku polski serwis nioovo to innowacyjny portal internetowy, który pozwala w prosty, w pełni zautomatyzowany sposób przekazywać i aktualizować dane kontaktowe pomiędzy przyjaciółmi, znajomymi oraz partnerami biznesowymi. Wirtualne wizytówki są przekazywane wskazanym przez użytkowników serwisu osobom w formie zaszyfrowanych linków, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zapisanych danych. Nioovo, czyli elektroniczne wizytówki gwarantują użytkownikom, że najważniejsze dla nich osoby posiadają zawsze aktualne dane kontaktowe, a o jakichkolwiek zmianach, np. miejsca pracy, adresu e-mail czy numeru telefonu, są powiadamiani specjalnym komunikatem, który zachęca do aktualizacji karty. Rozwiązanie korzysta z rozwiązania chmury obliczeniowej Microsoft i platformy Windows Azure.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto