A A A

Pomoc dla smartfona

20 grudnia 2013, 12:54
Pomoc dla smartfona

Genius prezentuje gamę power banków, zróżnicowanych pod względem pojemności i kolorystyki.

Power bank Genius ECO-u261 ma wbudowaną baterię litowo-jonową o pojemności 2600 mAh, która w kryzysowej sytuacji doładuje urządzenie mobilne. Dzięki niewielkim rozmiarom (70 x 30,5 x 21 mm) power bank jest łatwy w transporcie. Wystarczy połączyć go z telefonem za pomocą kabla USB i proces ładowania zaczyna się automatycznie.

Drugim power bankiem firmy Genius jest ECO-u306. Wyróżnia go płaska budowa, dzięki czemu można go schować w kieszeni spodni lub marynarki. Wyposażony jest w baterię o pojemności 3000 mAh, zdolną naładować smartfon lub zasilić tablet. Tak jak w przypadku ECO-u261, ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB. Model ECO-u306 posiada włącznik, dzięki czemu użytkownik może przerwać i wznowić proces dostarczania energii w dowolnym momencie.

Modelem o największej pojemności jest Genius ECO-u521. Zachowując kompaktową budowę, dysponuje baterią o pojemności 5200 mAh, która uratuje rozładowany smartfon, tablet, odtwarzacz multimedialny, przenośną konsolę i inne urządzenie wyposażone w port micro USB. Waży tylko 117 g, dlatego nie obciąży bagażu podręcznego. Może być przydatny podczas długich podróży, gdy telefon przełącza się między stacjami przekaźnikowymi, szybko skracając pasek naładowania baterii.

Każdy z power banków Genius posiada diody LED informujące o stopniu naładowania urządzenia. W pudełkach znajdziemy także kable USB i instrukcje w języku polskim. Power banki są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Ich ceny przedstawiają się następująco: 52 zł za ECO-u261, 65 zł za ECO-u306 i 73 zł za model ECO-u521.
Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
crunk_dolphin
22 grudnia 2013, 08:17
może w tym roku nie będzie już w pociągu "mamo, nie wiem czy dojedziemy na 17 na wigilię bo pociąg stoi w szczerym polu, muszę kończyć, bo mi bateria zaraz padnie" :) ten ECO-u521 ma niezły stosunek ceny do pojemności
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto