A A A

Poscrollujesz nie tylko ręką

26 stycznia 2022, 11:05
W Japonii mają specyficzne podejście do pracy z komputerem.
Poscrollujesz nie tylko ręką

Czy może to być rozwiązanie gamingowe?

Japońska firma Cooyoo opracowała rolkę myszy obsługiwaną za pomocą… stopy. Urządzenie nazywa się Crazy Small Wheel i jest obsługiwane przez większość systemów operacyjnych bez konieczności instalowania zewnętrznych sterowników. „Nożne kółko” posiada interfejs USB C.

 

Jak konfigurować i gdzie kupić Crazy Small Wheel?

Rolką można przewijać w pionie i poziomie, regulować czułość kliknięcia, a także je wyłączyć, aby uniknąć przypadkowych naciśnięć. Ustawienia można zmienić w wierszu poleceń po włączeniu urządzenia z kółkiem w pozycji wciśniętej. Zmiany są zapisywane w pamięci urządzenia, dzięki czemu będą aktywne po podłączeniu do innego komputera.

Wymiary Crazy Small Wheel to 4,5x3,8x2,5 cm. Rolkę można kupić tylko w japońskim Amazonie za równowartość około 27 dolarów.

fot. CooYoo


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto