A A A

Potężne ekrany Sharpa z targów IFA 2012

31 sierpnia 2012, 14:46
Potężne ekrany Sharpa z targów IFA 2012

AQUOS 3D LED o 90-calowej przekątnej to najpotężniejsza z nowości, które Sharp zaprezentował na targach IFA 2012 w Berlinie.

- Produkty, które prezentujemy, pokazują pasję firmy Sharp do tworzenia innowacyjnych technologii, które w pełni zaspokajają oczekiwania klientów" stwierdza Herman Karabetyan, z Sharp Europe. AQUOS 3D LED

Najważniejszym elementem oferty firmy Sharp prezentowanej na targach IFA jest premiera 90-calowego telewizora AQUOS 3D LED. To największy na świecie telewizor 3D LED, oferujący ekran o ponad dwukrotnie większej powierzchni niż model 55-calowy. 90-calowy ekran Full HD z pełnym podświetleniem LED wykorzystuje technologię Sharp Quattron, która zapewnia więcej kolorów i najjaśniejsze obrazy 3D. Wbudowany modem Wi-Fi pozwala uzyskać dostęp do najbardziej popularnych serwisów, takich jak YouTube, Facebook i Twitter, które są dostępne poprzez interfejs użytkownika Sharp AQUOS NET+.

Inne duże telewizory

Firma Sharp zaprezentowała całą gamę tegorocznych modeli telewizorów AQUOS LED z ekranami o przekątnych od 32 do 90 cali, wśród których znajduje się siedem modeli o ekranach o przekątnych 60 cali i więcej, z których wiele obsługuje standard 3D. Wiele modeli wielkoekranowych wyposażono w łączność WiFi, a wszystkie modele o przekątnej ponad 60 cali posiadają interfejs użytkownika Sharp AQUOS NET+. Wielkoekranowe modele firmy Sharp mają klasę energetyczną A+ a nawet A++.

Telewizor 4K

W ramach dążeń, by zaoferować klientom najwspanialsze doznania wizualne, firma Sharp zaprezentowała swój telewizor ICC-LED. Model ten łączy w sobie technologię ICC opracowaną przez I-cubed Research Center oraz opracowaną przez firmę Sharp wielkoekranową technologię LCD o wysokiej rozdzielczości. Technologia ICC (Integrated Cognitive Creation) to całkowicie nowy sposób przetwarzania obrazu, zaprojektowany w celu odtworzenia procesów "poznawczych",w których ludzki umysł interpretuje pobudzenie światłem w świecie naturalnym. W ten sposób sygnały, natywnie stworzone w 1080p są w stanie na nowo zaskoczyć widza swoją jakością w rozdzielczości 4K2K. Nowy panel jest tworzony z myślą o osiągnięciu zarówno superwysokiej rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli oraz niskiego zużycia energii, co jest możliwe dzięki bardziej sprawnemu wykorzystaniu światła.

AQUOS Freestyle

Z myślą o klientach, którzy poszukują ultrapłaskich telewizorów LED, umożliwiających wygodne ustawienie w dowolnym miejscu mieszkania, firma Sharp prezentuje koncepcję AQUOS Freestyle. Dostępne w czterech rozmiarach - 40, 46, 52 i 60 cali - modele AQUOS Freestyle wyróżnia znacznie smuklejszy i ciekawszy design w porównaniu z większością telewizorów LED. Telewizory te odbierają obraz HD poprzez WiFi, więc można je łatwo postawić w dowolnym miejscu, w którym jest dostęp do gniazdka elektrycznego.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto