A A A

Powerbank ADATA A10050QC

5 grudnia 2016, 07:50
Marka ADATA zaprezentowała solidny powerbank wykorzystujący technologię szybszego ładowania.
Powerbank ADATA A10050QC

Powerbank ADATA A10050QC wykorzystuje technologię Qualcomm Quick Charge 3.0, która jest 40 proc. wydajniejsza od rozwiązania poprzedniej generacji. Dzięki temu umożliwia ładowanie urządzeń do 4 razy szybciej. Typowy smartfon z ekranem o przekątnej 5 cali może zostać naładowany od zera do 80 proc. w zaledwie 30 minut. Dodatkowo powerbank obsługuje technologię INOV (Intelligent Negotiation of Optimum Voltage), która odpowiada za automatyczne regulowanie wyjściowego napięcia ładowania w zakresie od 5 do 12 V.

Akumulatory o całkowitej pojemności 10050 mAh zostały zamknięte w obudowie, wykonanej z galwanizowanego aluminium. Wbudowane porty - jeden klasyczny, a drugi USB typu C, umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Łączne natężenie prądu ładowania to aż 4,6 A, natomiast całkowita moc to 23 W. Powerbank może w tym samym czasie zasilać podłączone urządzenia i ładować swoje akumulatory.

Za bezpieczeństwo użytkowania ADATA A10050QC odpowiada 6 systemów - ochrona przed przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem, zabezpieczenie przed zwarciem lub przegrzaniem oraz odporność na przepięcia i zbyt duży prąd ładowania. Gwarantują one długą żywotność banku energii. Do informowania o poziomie naładowania służą cztery diody LED, umieszczone na bocznej krawędzi.

Powerbank występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej oraz szarej. Ma wymiary 105,2 x 64,07 x 23 mm i waży 247 g.

ADATA A10050QC zadebiutuje w Polsce w grudniu z sugerowaną ceną 139 zł. Będzie objęty roczną gwarancją producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto