A A A

Premiera LoVo (Mobilna Telefonia Internetowa)

27 września 2007, 14:59
Premiera LoVo (Mobilna Telefonia Internetowa)

Rusza LoVo - usługa operatora MTI (Mobilna Telefonia Internetowa) pozwalająca na obniżenie cen połączeń na niektóre komórki przy użyciu technologii VoIP.
Klient MTI otrzymuje numer stacjonarny z wybranej przez siebie polskiej strefy numeracyjnej i ten numer podaje jako wiodący. Jeżeli jego telefon jest w zasięgu sieci bezprzewodowej WiFi, połączenie będzie zestawione tą drogą, jeżeli nie - zostanie uruchomiony "normalny" kanał łączności przez sieć GSM.
Możliwe jest również automatyczne przełączenie między WiFi a GSM w trakcie rozmowy bez jej przerywania. Do uruchomienia systemu potrzebny jest telefon z aplikacją LoVo. Obecnie program dostępny jest dla najnowszych nokii z systemem Symbian oraz dla palmtopów z systemem Windows Mobile 5 i 6. Więcej wiadomości w serwisie FKN.

Źródło: FKN

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto