A A A

Prezent pod choinkę od Billa Gatesa

19 grudnia 2013, 10:40
Prezent pod choinkę od Billa Gatesa

Bill Gates został w tym roku Świętym Mikołajem. Wręczył on prezent jeden z użytkowniczek forum Reddit. Co takiego można dostać od drugiego najbogatszego człowieka świata (albo pierwszego - zależnie od rankingu)?

Użytkowniczka kryjąca się pod pseudonimem na forum Reddit pod pseudonimem NY1227 przygotowała listę prezentów, które chciałaby otrzymać. Potem - jak co roku - lista ta trafiła do innego użytkownika forum. Tym samym stał się on jej "Secret Santa" (taka wariacja naszych Mikołajek i losowania osób, którym wręczamy prezenty). Tak się złożyło, że padło na Billa Gatesa, który w tym roku gościnnie pojawił się na forum.

Rachel, bo tak ma na imię opisywana dziewczyna, chciała pomóc regionom świata, w których ludzie cierpią głód. Marzyła także o podróżach. I... o iPadzie. Gates - w jej imieniu - przekazał sumę na rzecz fundacji Heifner International, która zajmuje się m.in. hodowlą zwierząt w regionach, w których panuje głód. Jako dowód - Rachel dostała... pluszową krówkę. Dodatkowo, współtwórca Microsoftu wysłał jej książkę "National Geographic: Journeys of Lifetime" (to w ramach podróży). Na iPada nie było jednak co liczyć.

Użytkowniczka nie mogła uwierzyć, że to rzeczywiście Gates - ten jednak sprytnie umieścił w całej przesyłce swoje zdjęcie z jej kartą z życzeniami.

A wy co chcielibyście dostać od Billa Gatesa?


Zdjęcia pochodzą z forum Reddit - profil NY1227


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto