A A A

Prezenty z e-sklepów mogą nie dotrzeć na czas

19 grudnia 2007, 15:25
Prezenty z e-sklepów mogą nie dotrzeć na czas

Szał świątecznych zakupów osiągnął apogeum. Internetowe sklepy liczą zyski. Jedno jest pewne – padnie kolejny rekord w polskim handlu elektronicznym. Internauci, którzy zrobią zakupy dzisiaj, przed świętami raczej ich nie zobaczą.

Jak donosi gazeta "Metro", w przedświątecznej gorączce nie wyrabiają się sklepy, kurierzy, a także Poczta Polska. Brakuje rąk do pakowania, sortowania, listonoszy i kurierów. Wiele sklepów internetowych już zakomunikowało klientom, że nie zdążą z wysłaniem zakupów przed świętami, i przestały przyjmować zamówienia.
Największa sieciowa księgarnia Merlin.pl radzi kupującym, aby zamawiali towar oznaczony jako dostępny w 24 godziny i odbierali zakupy osobiście. Salon emipk.com napisał właśnie, że towar "wysyłamy w 30 dni". W takiej sytuacji pozostaje tylko wybrać się na tradycyjne zakupy, a do handlu online wrócić po świętach.

Źródło: Metro


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto