A A A

Priv – ostatni smartfon BlackBerry?

11 października 2015, 12:00
Na łamach serwisu Phone Arena pojawiła się wypowiedź prezesa BlakBerry, z której wynika, że nadchodzący smartfon Priv może być ostatnim w historii firmy.
Priv – ostatni smartfon BlackBerry?

John Chen powiedział, że BlackBerry musi sprzedawać co najmniej 5 mln smartfonów rocznie. W przeciwnym razie istnienie działu zajmującego się urządzeniami mobilnymi przestanie mieć jakikolwiek sens. Cała odpowiedzialność spada w tym momencie na nadchodzący model z Androidem - Priv.

Idąc dalej typ tropem - jeśli ów smartfon nie spełni pokładanych w nim oczekiwań, to może przejść do historii, jako ostatni model w historii firmy. Jeśli tak się stanie, to kanadyjska firma skupi się wyłącznie na dostarczaniu innym rozwiązań z dziedziny oprogramowania.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto