A A A

Projektor kina domowego Acer V7500

30 października 2015, 14:30
Acer przedstawił nowy projektor kina domowego V7500. Nowy model obsługuje 100% pokrycie gamy kolorów sRGB i Acer ColorPurity.
Projektor kina domowego Acer V7500

Model V7500 jest wyposażony również w technologię LumiSense+ firmy Acer, która w inteligentny sposób optymalizuje obraz zgodnie z warunkami oświetlenia, natomiast obsługa HDMI 3D zapewnia doskonałe możliwości wyświetlania obrazu 3D w przypadku filmów 144 Hz 24p Blu-ray 3D. DynamicBlack poprawia kontrast obrazu poprzez analizę zawartości ekranu klatka po klatce, a następnie reguluje moc lampy w celu zoptymalizowania poziomów czerni.

Większa użyteczność i elastyczność instalacji

Centralnie położony obiektyw pozwala na uniwersalna instalację projektora V7500, a współczynnik powiększenia 1.36X eliminuje konieczność przemieszczania urządzenia. Zdejmowana pokrywa umożliwia schowanie kabli, co pozwala zachować smukły wygląd projektora.

Korekcje 4 Corner i HV keystone pozwalają regulować zniekształcenia poziome i pionowe obrazu do 30° po podniesieniu lub przy projekcji bocznej. Użytkownik zobaczy prostokątny obraz zamiast pulpitu o szerszej górze, dole bądź zdeformowanych bokach, nawet jeśli projektor został umieszczony na lewo, na prawo, powyżej lub poniżej ekranu.

Co więcej, włączenie opcji WirelessHD (do kupienia osobno) pozwala użytkownikom uwolnić się od plątaniny kabli i łączyć się bezprzewodowo, zapewniając możliwość oglądania filmów w rozdzielczości Full HD, w trójwymiarze przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki wbudowanemu głośnikowi 10 W, projektor V7500 pozwala cieszyć się dźwiękiem bez zastosowania zewnętrznych głośników.

Przyjazny dla środowiska

Funkcja Acer EcoProjection pozwala zredukować zużycie energii o 70%. Acer ExtremeEco wydłuża żywotność lampy o 7000 dodatkowych godzin, redukując koszty jej wymiany i zapewniając długotrwałą, bezproblemową eksploatację projektora. Niski poziom hałasu zapewnia czystość dźwięku podczas prezentacji i rozrywki, redukując jednocześnie szumy w obszarze odsłuchu.

Dostępność

Projektor Acer V7500 jest już dostępny w cenach rozpoczynających się od 3469 PLN brutto u wybranych partnerów Acer.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto