A A A

Projektory laserowe Panasonic z serii PT-MZ

4 lipca 2019, 18:20
PT-MZ to projektory, które same poinformują użytkownika o zbliżającej się awarii.
Projektory laserowe Panasonic z serii PT-MZ

Urządzenia ważą 22 kilogramy i pracują z głośnością 38 dB w trybie normalnym. Twórcy chwalą się też pyłoszczelną konstrukcją i filtrem, co zwiększa trwałość projektorów do 20 000 godzin. Projektory wyposażono w podwójny port LAN z technologią Digital Link oraz czujniki monitorujące stan urządzenia, dzięki czemu użytkownik otrzymuje informację o usterce, gdy tylko się ona pojawi.

Dzięki niej możliwe jest przesyłanie sygnałów audio i wideo kablem o maks. długości 150 metrów. Modele PT-MZ16K, PT-MZ13K, PT-MZ10K o jasności odpowiednio 16 000, 13 000 i 10 000 lumenów zapowiedziana na targach InfoComm 2019 (największej w USA imprezie poświęconej sprzętowi audio-wideo) i trafią do sprzedaży już w listopadzie 2019 roku. Cen, niestety, jeszcze nie podano.

fot. Panasonic


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto