A A A

Przenośne ładowarki USB od Sony

27 października 2014, 12:30
Firma Sony zmodernizowała swoją ofertę przenośnych ładowarek USB. W ofercie pojawiły się trzy nowe modele o zróżnicowanej pojemności akumulatorów.
Przenośne ładowarki USB od Sony

CP-V5 - ładowarka podróżna

Mimo zastosowania akumulatora o pojemności 500 mAh ładowarka CP-V5 waży tylko 145 g, a zgromadzony w niej zapas energii wystarcza na dwukrotne ładowanie smartfona. Urządzenie jest wyposażone w diodowy wskaźnik, który sygnalizuje bliskie wyczerpanie się akumulatora. Daje to użytkownikowi czas na znalezienie źródła zasilania i odnowienie zapasu energii.

Ładowarka CP-V5 pojawi się w wersji czarnej, białej, niebieskiej i zielonej. Jej obudowa będzie chroniona przed powstaniem rys przez specjalną powłokę.

CP-V10 -zapas energii dla wielu urządzeń mobilnych

Ładowarka Sony CP-V10 sprosta oczekiwaniom nawet przy dużym zapotrzebowaniu na energię. Urządzenie ma wymiary 72,0 x 127,0 x 17,5 mm, waży 245 g, a w jego wnętrzu kryje się akumulator o pojemności 10 000 mAh. Umożliwia on czterokrotne naładowanie smartfona, ale może także posłużyć za źródło zasilania innych urządzeń, takich jak tablet lub aparat cyfrowy Sony RX100M3.

Czarna ładowarka CP-V10 będzie zaopatrzona w powłokę chroniącą przed powstawaniem rys - taką samą jak w modelu CP-V5. Powłoka ta przyczynia się do poprawy wyglądu urządzenia i zapobiega uszkodzeniom w codziennym użytkowaniu.

Wbudowany wyłącznik zmniejsza ryzyko przypadkowego wyładowania akumulatora, którego stan można sprawdzić dzięki czterem wskaźnikom diodowym.

CP-V3A - niezbędna dla posiadacza smartfona

Najmniejsza z nowych ładowarek - zmodernizowana CP-V3A - jest wyposażona w akumulator litowy o pojemności 3000 mAh. Jej wymiary wynoszą tylko 38,8 × 99 × 19 mm. Pozwala to zawsze mieć urządzenie przy sobie - i w razie potrzeby jeden raz naładować smartfon.

Ładowarka CP-V3A będzie oferowana w kolorze białym, niebieskim i fioletowym. Każdy może zatem wybrać wersję na miarę własnego stylu.

Sprzedaż modeli CP-V3A i CP-V5 w Europie rozpocznie się w październiku 2014 r.; model CP-V10 będzie dostępny od listopada 2014 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
mateusz1807
28 października 2014, 09:40
W opisie CP-V5 chyba brakuje jednego zera - "Mimo zastosowania akumulatora o pojemności 500 mAh" :)
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto