A A A

Przystępny cenowo projektor Epson EH-TW5350

24 października 2015, 14:00
Projektor EH-TW5350 dzięki wsparciu rozdzielczości Full HD oraz obsłudze technologii 3D, to dostępne w atrakcyjnej cenie domowe centrum multimedialne.
Przystępny cenowo projektor Epson EH-TW5350

Technologia 3LCD gwarantuje obraz o żywych, wiernych kolorach oraz kontrast o współczynniku 35 000:1.Dodatkowym atutem są zaawansowane możliwości korekcji poziomej i pionowej oraz sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia z systemem Android (co pozwala również na bezproblemowe skonfigurowanie projektora w dowolnym pomieszczeniu). Czas eksploatacji lampy urządzenia wynosi 7500 godzin, co oznacza, że będzie działać nawet przez 11 lat.

Realistyczny, płynny obraz

Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2200 lumenów) w połączeniu z technologią 3LCD firmy Epson oraz dynamiczny współczynnik kontrastu równy 35 000:1 gwarantują wysokiej jakości obraz w jakości Full HD. Ta technologia pozwala uzyskać zarówno żywe, jasne kolory, jak i głębokie czernie oraz dobrą jasność. Interpolacja klatek i optymalizacja wyświetlania szczegółów zapewniają większą ostrość i płynność oraz przejrzystość ruchomego obrazu, dodatkową zaletą modelu EHTW5350 jest również funkcja konwersji obrazu z 2D do 3D.

Magia dużego ekranu i przyjazna konfiguracja

Projektor docenią osoby, które chcą oglądać w domu filmy, programy telewizyjne i rozgrywki sportowe na naprawdę dużym ekranie. Z EHTW5350 mogą one być wyświetlane w rozdzielczości obrazu Full HD o przekątnej nawet do 332 cali. Funkcja korekcji geometrii pozwala łatwo uzyskać idealnie dopasowany obraz.

Inteligentne sterowanie

Aplikacja iProjection Smart firmy Epson pozwala sterować projektorem EH-TW5350 i zmieniać jego ustawienia z każdego smartfonu czy tabletu. Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą również przesyłać filmy i inne treści bezprzewodowo, bezpośrednio do projektora EH-TW5350 - za pomocą funkcji Miracast, bez potrzeby podłączania komputera.

Wbudowany głośnik

Chociaż projektor został przystosowany do współpracy z niezależnym systemem nagłośnienia, wbudowany głośnik 5 W w modelu EH-TW5350 ułatwia wstępną konfigurację i zapewnia 100% niezależności urządzenia.

Projektor Epson EH-TW5350 jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 3 439 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto