A A A

Publiczna beta IE 8 w trzecim kwartale roku

29 maja 2008, 10:24
Publiczna beta IE 8 w trzecim kwartale roku

Jak podaje serwis Fudzilla, jeden z pracowników nowozelandzkiego oddziału Microsoft potwierdził przypuszczenia na temat premiery publicznej bety Internet Explorer 8 w trzecim kwartale roku.
Beta najnowszej wersji przeglądarki jest już dostępna jako preview przekazany developerom tworzącym strony internetowe. Microsoft chce, aby mieli oni czas na przygotowanie witryn do prawidłowej współpracy z IE8 – jak już wiadomo, najnowsza wersja przeglądarki w domyślnym trybie działania może nie obsługiwać poprawnie stron stworzonych z myślą o IE7. Aby uniknąć kłopotów, developerzy będą mogli oznaczyć te witryny specjalnym, zrozumiałym dla IE 8 tagiem, który wówczas wyświetli je, używając trybu emulacji IE7.

Ze wspomnianego źródła dochodzi jeszcze jedna ciekawa informacja, jakoby najnowsza wersja Internet Explorera była ostatnią wyprodukowaną przez Microsoft.

Źródło: Fudzilla


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto