A A A

Puchar Świata w Blenderze

4 lipca 2008, 14:04
Puchar Świata w Blenderze

Do 1 września 2008 r. można nadsyłać prace na coroczny konkurs Blender World Cup. Mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy pasjonują się grafiką 3D, nie poprzestają na podziwianiu prac innych, ale i sami tworzą tego typu grafikę, wykorzystując do tego celu darmowy, ale bardzo funkcjonalny program Blender.

Blender World Cup to coroczny, odbywający się od 2004 roku, konkurs promujący korzystanie z programu Blender. Tematem tegorocznego konkursu jest "Moment In Time" (moment w czasie), co daje praktycznie dowolną interpretację i pozwala potencjalnym uczestnikom stworzyć prace odpowiednie do poziomu ich umiejętności. Organizatorzy jasno określają kryteria – stwórz obraz, jaki chcesz, z dowolnie wybranym motywem.

Konkurs ma charakter otwarty – jest dostępny dla każdego. Trzeba jedynie wysłać swoje zgłoszenie na odpowiedni adres e-mail i zdążyć przed 1 września 2008 roku. Każdy uczestnik w odpowiedzi na zgłoszenie otrzyma e-maila zawierającego dalsze szczegóły dotyczące imprezy. Ogłoszenie zwycięskich prac nastąpi 7 września 2008 roku. Warto dodać, że na stronie organizatorów konkursu można obejrzeć zwycięskie prace z poprzedniej edycji Blender World Cup.

Źródło: BlenderArtist


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Ajgor
Ajgor
4 lutego 2014, 09:33
Sorry, ale albo mi się coś poprzestawiało w przeglądarce, albo ten news jest "ciut" nieświerzy ( o jakieś 5 i pół roku). I nie tylko ten.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto