A A A

Pure F9 – bezprzewodowy odkurzacz

17 września 2018, 12:00
Marka Electrolux zaprezentowała nowy model odkurzacza pionowego - Pure F9. Urządzanie łączy ze sobą skuteczność tradycyjnego sprzętu i uniwersalność odkurzacza pionowego.
Pure F9 – bezprzewodowy odkurzacz

Pure F9 został wyposażony w unikalny mechanizm, który pozwala na przesuwanie głównego korpusu odkurzacza wzdłuż aluminiowej rury. To rozwiązanie ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Ponadto wyciągany i elastyczny wąż umożliwia odkurzenie szafek, szuflad, a nawet wnętrza auta.

Nowy produkt Electrolux  posiada funkcję automatycznej regulacji mocy, która samoczynnie dostosowuje siłę ssania do rodzaju odkurzanej powierzchni. Pure F9 dzięki wbudowanemu akumulatorowi może odkurzyć nawet 180 m2 podłogi. Dodatkowo, odkurzacz posiada samostojącą konstrukcję, dzięki czemu można postawić w każdym miejscu, a także zrobić przerwę w odkurzaniu w dowolnym momencie, bez konieczności odstawiania sprzętu na podstawkę z ładowarką. Dla zwiększenia wygody użytkowania, urządzenie zaprojektowano tak, by zapewniało mniejsze obciążenie nadgarstka - odczuwalny ciężar trzymany w dłoni podczas sprzątania to jedynie 0,9 kg.

Pure F9 zapewni także zdrowsze powietrze. Szczelny zbiornik na kurz oraz 5-stopniowa filtracja powietrza wylotowego gwarantują zatrzymywanie ponad 98,6 proc. drobnego pyłu. To ważne szczególnie dla alergików. Z myślą o nich powstał model Pure F9 Allergy, który został dodatkowo wyposażony w mini turboszczotkę, idealnie nadającą się do czyszczenia mebli tapicerowanych z kurzu czy sierści.

Pure F9 w najtańszej wersji ma kosztować 1999 zł, podczas gdy za najlepiej wyposażony zestaw zapłacimy 2499 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto