A A A

Quick Fire XT - klawiatura o obniżonym profilu

30 października 2013, 08:13
Quick Fire XT - klawiatura o obniżonym profilu

Cooler Master poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej klawiatury mechanicznej - CM Storm QuickFire XT. Model ten, to pełnowymiarowa konstrukcja wyposażona w 104 klawisze, która wyróżnia się obniżonym profilem.

Tak jak w przypadku starszych braci z serii QuickFire, najnowszy produkt z logo CM Storm wyposażony w klawisze z laserowo grawerowanymi oznaczeniami. Ponadto w komplecie znajdziemy dodatkowy zestaw przycisków oraz specjalne narzędzie do ich szybkiej wymiany, co pozwala na personalizację wyglądu klawiatury. QuickFire XT zapewnia także wsparcie dla technologii N Key Rollover (w trybie PS/2), która umożliwia prawidłowe odczytanie sygnałów przy jednoczesnym naciśnięciu wielu klawiszy (bez obawy zawieszenia komputera). Poza tym klawiatura Cooler Master udostępnia funkcję blokady klawisza Windows w trakcie rozgrywki oraz oferuje rewelacyjnie krótki czas reakcji, który w trybie USB wynosi 1 ms.

Wśród graczy na całym świecie zasłużoną renomą cieszą się przełączniki mechaniczne Cherry MX. Zastosowanie takiego rozwiązania w QuickFire XT pozwala na znacznie lepsze dostosowanie parametrów pracy klawiatury do indywidualnych upodobań użytkownika czy też typu gier, od FPS-ów poprzez gry MMO a na RTS-ach kończąc. Dodatkowym plusem przełączników mechanicznych jest również znacznie wydłużona żywotność w porównaniu do standardowo wykorzystywanych konstrukcji.

QuickFire XT w przeciwieństwie do większości klawiatur wyposażonych w przełączniki mechaniczne oferuje kompaktowe gabaryty. Dzięki temu produkt CM Storm bez najmniejszych problemów spakujemy do torby. Pozwala to na wygodny transport naszej ulubionej klawiatury na wszelkiego rodzaju zawody czy imprezy e-sportowe.

Klawiatura QuickFire XT będzie dostępna w sprzedaży jeszcze w listopadzie bieżącego roku w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 369 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto