A A A

R.A.T. Pro X – innowacyjna mysz gamingowa

21 lipca 2015, 12:00
Wymieniane sensory, ślizgacze, panele boczne a także analogowe sensory wychylenia scrolla - to wszystko spowodowało, że mysz Mad Catz R.A.T. Pro X otrzymała tytuł CES Innovation Award 2015.
R.A.T. Pro X – innowacyjna mysz gamingowa

Mad Catz R.A.T. Pro X jest pierwszą na świecie myszą z systemem MSU - Modular Sensor Units, która pozwala na wymianę sensora. Dzięki temu łatwo można dopasować mysz do własnych preferencji. Jeśli potrzebujemy większej precyzji to sensor laserowy będzie bardziej odpowiedni. Jeśli zaś czujemy większe czucie korzystając z sensora optycznego, wystarczy kilka chwil by dokonać zamiany i cieszyć się rozgrywką w ulubionym stylu.

W konstrukcji Pro X popularny scroll nabrał nowego znaczenia. Oprócz standardowych funkcji posiada także analogowe sensory, które zwiększają kontrolę nad grą i dają jeszcze więcej możliwości sterowania postacią. Dzięki temu rozwiązaniu można z niezwykłą precyzją manewrować samolotem lub zmieniać pozycje grając w gry typu FPS.

Mysz posiada wymienne panele boczne oraz możliwość regulacji kąta nachylenia miejsca na nadgarstek. Nowoczesnych i interesujących zastosowań jest tak wiele, że nagroda CES Innovation Award 2015 jest w pełni zasłużona.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto