A A A

ROCCAT Isku FX White - biała klawiatura dla graczy

1 listopada 2015, 08:00
ROCCAT przedstawił dziś popularną klawiaturę Isku FX w nowym, białym wariancie kolorystycznym.
ROCCAT Isku FX White  - biała klawiatura dla graczy

Technologia AlienFX

ROCCAT oraz Alienware połączyły siły, aby stworzyć najbardziej zaawansowany na rynku system podświetlenia, AlienFX, który zastosowano w produktach ROCCAT. Znalazł się on między innymi w Isku FX White.

Dzięki AlienFX produkty ROCCAT, za pomocą odpowiednich efektów podświetlenia, odzwierciedlają aktualną sytuację, postępy gracza w wielu popularnych grach.

Najlepsze funkcje ROCCAT

Technologia ROCCAT Talk pozwala klawiaturze Isku FX White "komunikować się" z serią myszy dla graczy ROCCAT. Dzięki temu użytkownik może w szybki i łatwy sposób uruchamiać za pomocą klawiatury makro przypisane do poszczególnych przycisków myszy. Funkcja Easy-Aim przypadnie do gustu fanom gier typu FPS - poprzez zastosowanie specjalnej technologii, celność i precyzja gracza jest wspomagana sprzętowo przez mysz.

Klawiatura Isku FX White jest już dostępna w sklepach, w sugerowanej cenie 459 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto